LED-tunnistinvalaisin Airam Lumi Duo 400, 28W/830/840, 2500lm
Tuotenumero:
Varastossa
Toimitusaika:
Toimitustapa:
Alkaen 6.65 / kk
Yksityiskohdat
  • Tuotemerkki:Airam
  • GTIN:6435200283511
  • Sähkönumero:4146618
  • Valmistusmaa:Kiina
  • Valaisimen väri:Valkoinen
  • Värin tarkenne:RAL 9003
  • Valaisimen materiaali:Muovi
  • Materiaalin tarkenne:Runko ja kupu UV-stabiloitua polykarbonaattia.
  • Valaisimen muoto:Pyöreä
  • Himmennettävä:Ei
  • Liiketunnistin:Kyllä
  • Polttimoiden määrä:1
  • Sisältää polttimot:Kyllä
  • Muut tuotetiedot:
  • Värilämpötila 3000K/4000 K, vaihdettavissa valaisimesta. CRI > 80 / Ra > 80.
  • Kiinteä led, teho vaihdettavissa valaisimesta.
  • Jokaisesta koosta on saatavana on/off- ja Radar-mallit. 320- ja 400-malleista saatavana Dali (sis. suorapainikeohjaus 230V) ja Casambi.
  • Radar-mallit toimivat mikroaaltotunnistinperiaatteella (5,8GHz) ja soveltuvat master/slave (M/S) -asennukseen, mahdollistaen maks. 10 orjavalaisimen käytön.
  • Hyötyelinikä L70B50 50 000 h (Ta25°C).
  • Virtalähteen hyötyelinikä 50 000 h.
  • Saatavana kolme kokoa:Ø 250, 320 ja 400 mm.
  • 250-malli:5W 500 lm / 9W 750 lm.
  • 320-malli:10W 1000 lm / 17W 1500 lm.
  • 400-malli:17W 1700 lm / 28W 2500 lm.